BFC233915105
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC233915105
JLCPCB Part #
C3300497
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+110℃ 1uF 310V X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS