BFC233914395
MFR.Part #
BFC233914395
JLCPCB Part #
C3296122
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+110℃ 3.9uF 310V X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS