BFC233914275
MFR.Part #
BFC233914275
JLCPCB Part #
C3299319
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+110℃ 2.7uF 310V X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS