BFC233912682
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC233912682
JLCPCB Part #
C3296231
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 6.8nF X2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS