BFC233912332
MFR.Part #
BFC233912332
JLCPCB Part #
C3295671
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 3.3nF 310V X2 ±10% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS