BFC233912274
MFR.Part #
BFC233912274
JLCPCB Part #
C3298667
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 270nF 310V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS