BFC233912222
MFR.Part #
BFC233912222
JLCPCB Part #
C3300630
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 2.2nF 310V X2 ±10% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS