BFC233911182
MFR.Part #
BFC233911182
JLCPCB Part #
C7220294
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 1.8nF 310V X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS