BFC233910394
MFR.Part #
BFC233910394
JLCPCB Part #
C7220290
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 390nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS