BFC233910122
MFR.Part #
BFC233910122
JLCPCB Part #
C3296363
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 1.2nF 310V X2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS