BFC233910104
MFR.Part #
BFC233910104
JLCPCB Part #
C3299264
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 100nF 310V X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS