BFC233867682
MFR.Part #
BFC233867682
JLCPCB Part #
C3298629
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 6.8nF Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS