BFC233867332
MFR.Part #
BFC233867332
JLCPCB Part #
C3296666
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 3.3nF 300V Y2、Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS