BFC233867273
MFR.Part #
BFC233867273
JLCPCB Part #
C3299324
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 27nF 300V Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS