BFC233866273
MFR.Part #
BFC233866273
JLCPCB Part #
C3295449
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 27nF 300V Y2 ±20% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS