BFC233865562
MFR.Part #
BFC233865562
JLCPCB Part #
C3298476
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 5.6nF Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS