BFC233865474
MFR.Part #
BFC233865474
JLCPCB Part #
C3299307
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 470nF Y2 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS