BFC233865273
MFR.Part #
BFC233865273
JLCPCB Part #
C3297385
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 27nF 300V Y2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS