BFC233865182
MFR.Part #
BFC233865182
JLCPCB Part #
C3300035
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.8nF 300V Y2、Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS