BFC233865103
MFR.Part #
BFC233865103
JLCPCB Part #
C3298200
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 10nF 300V Y2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS