BFC233864472
MFR.Part #
BFC233864472
JLCPCB Part #
C5577664
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 4.7nF Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS