BFC233863682
MFR.Part #
BFC233863682
JLCPCB Part #
C3295765
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 6.8nF Y2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS