BFC233863394
MFR.Part #
BFC233863394
JLCPCB Part #
C3296840
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 390nF Y2、Y2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS