BFC233863272
MFR.Part #
BFC233863272
JLCPCB Part #
C6130201
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 2.7nF 300V Y2 ±10% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS