BFC233862474
MFR.Part #
BFC233862474
JLCPCB Part #
C7220278
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 470nF Y2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS