BFC233862274
MFR.Part #
BFC233862274
JLCPCB Part #
C3300665
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 270nF 300V Y2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS