BFC233862182
MFR.Part #
BFC233862182
JLCPCB Part #
C3295735
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.8nF 300V Y2 ±20% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS