BFC233862153
MFR.Part #
BFC233862153
JLCPCB Part #
C3299345
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 15nF 300V Y2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS