BFC233862124
MFR.Part #
BFC233862124
JLCPCB Part #
C3295508
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 120nF 300V Y2、Y2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS