BFC233860563
MFR.Part #
BFC233860563
JLCPCB Part #
C3295303
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 56nF Y2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS