BFC233860184
MFR.Part #
BFC233860184
JLCPCB Part #
C3298357
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 180nF 300V Y2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS