BFC233845225
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC233845225
JLCPCB Part #
C3298236
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 2.2uF 300V X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS