BFC233845223
MFR.Part #
BFC233845223
JLCPCB Part #
C3295648
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 22nF 300V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS