BFC233845154
MFR.Part #
BFC233845154
JLCPCB Part #
C6131110
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 150nF 300V X2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS