BFC233845153
MFR.Part #
BFC233845153
JLCPCB Part #
C3295687
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 15nF 300V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS