BFC233843683
MFR.Part #
BFC233843683
JLCPCB Part #
C3296305
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 68nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS