BFC233843475
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC233843475
JLCPCB Part #
C3298315
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 4.7uF X2 ±10% 插件,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS