BFC233843153
MFR.Part #
BFC233843153
JLCPCB Part #
C3296213
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 15nF 300V X2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS