BFC233842335
MFR.Part #
BFC233842335
JLCPCB Part #
C3300472
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 3.3uF 300V X2 ±10% 插件,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS