BFC233842333
MFR.Part #
BFC233842333
JLCPCB Part #
C3300778
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 33nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS