BFC233841104
MFR.Part #
BFC233841104
JLCPCB Part #
C3295482
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 300V X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS