BFC233840105
MFR.Part #
BFC233840105
JLCPCB Part #
C3298161
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1uF 300V X2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS