BFC233840103
MFR.Part #
BFC233840103
JLCPCB Part #
C3296642
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 10nF 300V X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS