BFC233827104
MFR.Part #
BFC233827104
JLCPCB Part #
C3298334
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 100nF 310V X2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS