BFC233824684
MFR.Part #
BFC233824684
JLCPCB Part #
C3299026
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 680nF X2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS