BFC233824683
MFR.Part #
BFC233824683
JLCPCB Part #
C3298294
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 68nF X2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS