BFC233823474
MFR.Part #
BFC233823474
JLCPCB Part #
C3299598
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 470nF X2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS