BFC233823104
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC233823104
JLCPCB Part #
C3298398
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 100nF 310V X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS