BFC233822103
MFR.Part #
BFC233822103
JLCPCB Part #
C3298379
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 10nF 310V X2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS