BFC233821683
MFR.Part #
BFC233821683
JLCPCB Part #
C3300808
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 68nF X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS